Předání dvou minibusů do Klokánků

Stalo se tak poprvé za působení naší společnosti. Slavíme 10. výročí, takže předávání 2 aut bylo opravdu příhodné. 
A my jsme opravdu velmi rádi, že jsme toto mohli uskutečnit. Skrývá se za tím spousta dříny a práce, která ale přináší to nejlepší ovoce a to je - pomoc dětem. =)


Předávání se uskutečnilo 28. 4. 2016 v Klokánku ve Štěrboholích, kde jsme oba vozy slavnostně předali novým majitelům - dětem z Fondu ohrožených dětí. Děti se nemohly dočkat, až si vozy prohlédnou i zevnitř. Jen,co jsme předali klíče, děti hned do auta naskákaly. A přesně to na své práci milujeme. =)Celým dnem nás provázel vynikající moderátor Rene Kekely. Předáni přišla podpořit komunita z pražské Seberevolty. Bylo to představení, na které se všichni dívali s otevřenou pusou. Pokud se chcete o Seberevoltě dozvědět více, navštivte jejich stránky: Seberevolta


Krásně nám zazpíval zpěvák a herec Milan Peroutka, který do svého zpívání zapojil i děti. Dále nám nádherně  zazpívala zpěvačka Monika Sommerová, kterou můžete znát z muzíkálu Fantom Opery.

     


Na jedno autíčko se složilo opravdu hodně firem, ať už výměnou za logo, nebo zůstali v pozadí a poskytli dar. Každá pomoc se počítá. Každá pomoc je pro nás dulěžitá. Jsme rádi, že v České republice existuje tolik sociálně odpovědných firem, kterým není lhostejná situace těchto dětí. =)Druhé autíčko jsme získali zcela jinak. UniCredit Bank a UniCredit leasing zasponzorovali celé jedno auto. Toto se opravdu stalo poprvé za naší existence a jsme za to neskonale vděční a díky tomu si uvědomujeme, že lidé kolem nás jsou stále uvědomělejší a schopni dávat pomoc nezjištně a ve velkém měřítku. Tímto se práce velmi urychlila a autíčko se k dětem dostalo mnohem dříve, než normálně zvládáme. Doufáme, že se i další firmy takto inspirují a budou chtít pomoci dalším dětem. Čekací listina organizací je stále delší a delší. Předání dalších aut závisí opět na pomoci sociálně odpovědných firem.

Pokud chcete pomoc, neváhejte! Kdy jindy než teď a kdo jiný než Vy!

Děkujeme všem za pomoc. Bez Vás bychom nemohli dělat to, co děláme.