Fond ohrožených dětí - Klokánek Praha 10 - Vřelé poděkování AB Help

V samotném úvodu bych Vám i Vaší organizaci chtěl mnohokrát poděkovat za dlouhodobou podporu, kterou věnujete našemu zařízení Klokánek ( zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc). Této podpory si velice vážíme, zvláště pak v době hospodářské i finanční krize, která zasáhla celou Českou republiku a v době, kdy obecně klesá podpora organizací pracujících v sociální oblasti. Peníze, které díky Vaší organizaci ušetříme, můžeme vkládat do podpory dalšího vzdělávání dětí, což pokládám za velmi potřebné.

Minibus Ford Transit, který můžeme díky Vám používat, je již nedílnou součástí našeho Klokánku, jelikož se zde používá každodenně a to při odvozech dětí do blízkých škol. Zároveň vozidlo používáme na přepravu dětí na kroužky (fotbal, výtvarný kroužek…) a o víkendech na různé akce a o prázdninách na tábory. Zároveň nám minibus Ford Transit pomáhá při přepravě nákupů pro Klokánek a pro stěhování i těžších věcí do našeho Klokánku.

Spolupráci s Vaší společností pokládám za nadstandartní a vždy na profesionální úrovni, za což moc děkujeme a vážíme si toho.

Ještě jednou Vám mnohokrát srdečně děkuji za podporu, kterou věnujete našemu zařízení a těším se na další spolupráci.

S pozdravem

 

Jana Vaněk, DiS.

vedoucí zařízení

 

Text dopisu zde: Poděkování AB Help.pdf (694903)