Dětský domov Zruč nad Sázavou

Aktivita Vaší firmy A-B help zprostředkováváním kontaktů neziskové sféry se světem firem umožňuje poskytnutí vozu Ford Transit Dětskému domovou ve Zruči n. S. a mimořádně tak pomáhá v každodenním provozu dětského domova.

Víc jak šest let slouží u nás vozidlo k zásobování kuchyně, k výjezdům dětí na výlety, k dopravě na letní tábory a také třeba k převozu dětí do zdravotnických zařízení na různá vyšetření a ošetření – a že se ve čtyřech velkých „rodinkách“, kde je po 7 – 8 dětech, najde každou chvíli nějaký důvod lékaře navštívit, je pochopitelné. V podstatě si dnes již neumíme představit, jak bychom bez tohoto vozu celou řadu běžných situací zajišťovali. Objednávat na vše komerční dopravu by bylo ekonomicky zcela neúnosné.

Vůz Ford Tranzit najel s našimi dětmi již téměř padesát tisíc kilometrů a projel se po silnicích od Karlových Varů po Uherské Hradiště, od Šumavy po Krkonoše, přivezl stovky nákladů do provozu dětského domova, odvezl stovky kufrů a tašek na tábory, a také vyslechl mnoho písniček, které si děti zpívaly při cestě za zábavou a rekreací.

Nezbývá, než firmě A-B help poděkovat za mimořádnou pomoc, za aktivitu, která umožňuje našemu zařízení poskytnout plnohodnotnou péči dětem, které neměly více štěstí.

Mgr. Milan Lehečka

ředitel

 

Text dopisu: DD Zruc nad sazavou.pdf (428,2 kB)