Dětský domov Nové Strašecí - Poděkování za spolupráci

Vážení přátelé,

Jménem svým, kolegů i našich dětí si dovoluji vám poděkovat za dlouholetou spolupráci při zajišťování automobilu pro potřeby našeho dětského domova.

První automobil jsme od vás získali 20. 10. 2006. Procestoval s námi opravdu mnoho. Díky němu jsme absolvovali mnoho výletů – do Západních Tater, rakouských Alp a řady dalších míst. Nejdelší byla cesta do Audabiacu ve francouzském Provance, kde jsme měli možnost pobývat tři týdny ve středověké tvrzi a účastnit se uměleckých dílen. Kromě toho je vozidlo samozřejmě pro nás nepostradatelné při zajišťování zásobování, vzdělávání dětí a nejrůznější zájmové činnosti.

Nechceme však jen, aby nám bylo pomáháno, snažíme se aspoň v malém pomáhat sami také. Automobil nás přepravil také dvakrát do povodněmi postižené Hlásné Třebáně, kde jsme se podíleli na úklidu a čištění zatopených domácností.

V pátek 23. 8. 2013 jsme získali od firmy AB help s.r.o. nový vůz Ford tranzit. Věříme, že nám bude pomáhat při naší nekonečné práci, o které pevně doufáme, že je prospěšná.

Děkuji Vám i všem, kteří přispívají formou placené reklamy, za vše, co pro nás děláte. Vaše jména by neměla být jen nalepena na karoserii auta, ale vytesána do mramoru.

 

Mgr. Alexandr Krško

Ředitel Dětského domova a Školní jídelny Nové Strašecí

 

Text dopisu: DD Nove straseci.pdf (374688)